Jason

 

 

Jason Schuyler je jeden z Anitiných nejlepších přátel a jeden z jejích oblíbených vlkodlaků - s výhodami. JJ je jeho stará známá, dětská láska, která tančí pro jedno z nejlepších baletních studií v New Yorku. Je úspěšná, překrásná a zblázněná do něj stejně jako on do ní. Ani jeden z nich nemá zájem o monogamní vztah, tak co by se mohlo pokazit?

 

JJ je bisexuálka, která dává přednost více ženám než mužům. Nechce se žen vzdát, protože tyto potřeby jí Jason neuspokojí, stejně jako ona jemu neuspokojí touhu po drsném sexu a bondáži. JJ nechápe, proč se Jason neobrátí na někoho jiného, kdo by mu tyto potřeby uspokojil, tak Jason požádá Anitu, aby mu pomohla to JJ vysvětlit.

 

Anitě začíná drhnout vztah s její jedinou milenkou Jade. Jason tedy navrhne, že by jí JJ mohla s tímto problémem pomoct, pokud mu Anita pomůže vysvětlit jeho zájem o poněkud drsnější praktiky. Anitini milenci ji v tom podporují, takže Anita váhavě souhlasí. JJ se tak rozhodne zaletět do St. Louise. Všechny je čeká zážitek, na který nikdy nezapomenou.